Нелегални имигранти изхвърлиха храна с крясъци, не била вкусна!
Черна неблагодарност! Нелегални имигранти изхвърлиха храна с крясъци, не била вкусна!
Плащаме по 30 евро на ден за всеки имигрант, а част от собствения ни народ гладува, негодува италиански политик
Един безобразен протест избухна снощи по време на вечеря в град Ераклея, близо до Венеция, където на апарт хотел са настанена много т.нар. “бежанци”, а всъщност чисти икономически нелегални имигранти, съобщава ilgiornale.it. На тях им е била предоставена безплатна храна, която обаче не им харесала и те демонстративно я изхвърлили на улицата с гневни крясъци. Нелегалите недоволствали срещу управата на апарт хотела, която не приготвяла храната според техния изтънчен африкански вкус. Кметът на Ераклея Джоджио Талон, който е бил предупреден за протеста, лично пристигнал на мястото, за да се предотврати ескалация на напрежението.
Историята с изхвърлената храна от тези неблагодарници е коментирана и от лидера на партия “Братята на Италия” – Джорджа Мелони, която пише във Фейсбук: „Тези, които се оплакват, а в 90% от случаите няма право на политическо убежище и помощи, не трябва да забравят, че италианската държава харчи по € 30 на ден на имигрант. В същото време Италия не предвижда такава помощ за собствените си граждани в напреднала възраст, безработните, за семействата с по-ниски доходи, които често в края на месеца нямат какво да сложат на масата си.“
Мелони отправи апел срещу премиера Матео Ренци: „Вие вече сринахте имиджа на Ераклея като туристическа дестинация и туристическата индустрия в града с лудата си имиграционна политика. Но след поредния протест вчера ще продължите ли да спите, или най-после ще се събудите?“
Вероятно Ренци и либералното му правителство ще продължават да спят, смята тя.
Миналата година подобни нагли субекти вдигнаха бунт в бежански лагер в Германия, тъй като им свършил течния шоколад.
Източник: Флагман.Бг
Ако Ви харесва това, което правим, може да ни подкрепите:
Благодарим Ви и истината трябва да бъде казана каквато е!
Ние не разполагаме с ресурсите да проверява информацията, която достига до редакцията и не гарантираме за истинността ѝ, поради което, в края на всяка статия е посочен източникът ѝ, освен ако не е авторска. Възможно е тази статия да не е истина, както и всяка прилика с действителни лица и събития да е случайна.